Meditace, Reiki

Reiki jako cesta k harmonii.

Pouze tam, kde je harmonie, nejsou problémy Reiki je starověká léčitelská metoda, která znovu vstupuje ve známost. Je velice jednoduchá a proto se jí můžete velice rychle naučit a zdárně […]

Pouze tam, kde je harmonie, nejsou problémy

Reiki je starověká léčitelská metoda, která znovu vstupuje ve známost. Je velice jednoduchá a proto se jí můžete velice rychle naučit a zdárně jí můžete používat ve vašem každodenním životě. Velice rychle se naučíte základům, které jsou ve svých výsledcích velice efektivní, a máte možnost další prací výsledky práce zefektivňovat po celý život, protože kvalitativní změna v duálním světě není nikdy dokončena.

Harmonie

Harmonie

Časem zjistíte, že touto energií neovlivňujete pouze tělo, ale působíte i na mysl. A když pak zjistíte, že energie působí i na duši člověka budete jako Alenka v říši divů. A až se časem dopracujete meditacemi a vlastní práci k dalším informacím zjistíte, že existují inteligentní energie, které to vlastně všechno provádějí samy. Toto poznání vás sice uzemní ve vašem rozletu, protože si uvědomíte, že po 2., 3. až X-té iniciaci jste pouze nebyli nic víc než energetickým kanálem, stejně tak, jako po prvé iniciaci. Zjistíte, že po celou tu dobu, jste žili v omylu, že konáte zázraky. Byli jste pouze někým, kdo láskyplným přáním lásky tok lásky zprostředkoval. Nic více, nic méně. A to co jsem nazval uzemnění v rozletu, bude vlastně jeden z vašich momentálně největších kvalitativních skoků, při kterém přijdete – což je cílem a smyslem celé naší práce – o notný kus ega. Zjistíte, že jenom proto, že umíte láskou zaktivovat lásku, nejste o nic mimořádnější než ostatní, že zázraky nekonáte, že se pouze dějí. A za to Bohu díky. Každý, kdo umí láskou energii aktivovat, není ničím jiným, než kanálem, protože o ničem nerozhoduje a nic neřídí. Čistá láska je tím spouštěcím mechanismem a vše ostatní se děje z vyšší vůle.

Velký Mistr Reiki, Vladimír Bláha oReiki.cz
Mistr Reiki – učitel Milan Krynek, KurzyReiki.cz

Obrázek:Daisho in Temple, Miyajima, Japan, Freedom II Andres