Reiki

Reiki – techniky a intuice

Techniky a intuice  Z vlastní zkušenosti vím, že používání technik při práci s energií reiki je vždy pouze naší iluzí. Pokud je náš odhad (diagnóza) správný, tak energie harmonizuje tělo podle naší […]

Techniky a intuice 

Z vlastní zkušenosti vím, že používání technik při práci s energií reiki je vždy pouze naší iluzí. Pokud je náš odhad (diagnóza) správný, tak energie harmonizuje tělo podle naší představy. Pokud je odhad nepřesný, Reiki sice vstupuje do těla v místě, kam položíme ruce, ale okamžitě nateče přesně tam, kde je jí zapotřebí k doplnění a harmonizaci.

Smiřme se tedy s tím, že až tak moc o ničem nerozhodujeme a použijme intuici. Nechte ruce či mysl intuitivně bloudit po těle s přáním toho nejlepšího, tedy: ať se naplňuje vyšší vůle.

Jsem plně přesvědčen o tom, že diagnostika by měla být doménou lékařů a laborantů.

Velký Mistr Reiki Vladimír Bláha, oReiki.cz

Mistr Reiki – učitel Milan Krynek, KurzyReiki.cz


Fotografie autora

Milan Krynek

Milan Krynek je mistr ReiKi učitel. Praktikuje reiki, kterou v praxi používá již 16 let. Věnuje se terapeutické práci, nápravným technikám pohybového systému a vyučuje meditace. Zajímá se o filozofii, historii a mystiku. Preferuje zdravý přístup k životu, má rád pohyb v přírodě, Nordic walking a vysokohorskou turistiku. Rád čte, dívá se na dobré filmy a chodí do přírody. Ve volných chvílích maluje obrazy technikou olej-kasein.